fbytsteamWitaj na uGraj.com
Przypomnij hasło
Zapamiętaj dane

Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.

Awatar użytkownika
Użytkownik

Liczba postów: 52
Ostrzeżenia: 0
Ostatnia wizyta:17-5-2016 18:27
Online: 16h 45m 6s
Podziękował : 0
Otrzymał podziękowań: 2
STEAM_ID: STEAM_0:0:138831324
Serwer: codmw3
Napisany 2-5-2016 21:51 
Jestem na Tak
-Wymagania spełnia
-Aktywność
-Jakies tam doswiadczenie

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Weteran serwera

Liczba postów: 1452
Ostrzeżenia: 1
Ostatnia wizyta:26-2-2018 11:53
Online: 55d 14h 26m 57s
Podziękował : 97
Otrzymał podziękowań: 504
STEAM_ID: STEAM_0:0:67013843
Serwer: olek mistrz.
Napisany 3-5-2016 21:43 
lOu ?! pisze:
Jaja SE robisz?
Za to co mówiłeś na ts3 ja bym cię permanentnie zbanowal i w*ebal z sieci i taki ma być admin ts3?
Nie.

a Ty co kurrrrrr przydupas jakiś i dupoliz ? To że ktoś powie czasami prawdę może i zbyt nadużyje słów na nią, to od razu jest najgorszy ? Być może najlepiej odebrać prawa wszystkim którzy sa porzadni i uczciwi oraz nie boją się powiedzieć "na głos" swojego zdania. Tylko dawać rangi tym którzy potrafią lizać dupe oraz mówić czułe słowka a tak naprawdę są fałszywymi ch*jami , aaaaaaa jebać cenzure zbanujcie mnie na forum i bede miał przynajmniej kurwa spokój z tym pojebanym forum na którym tylko idioci czekają żeby uprzykrzać ludziom życie przez internet zamiast zadbać żeby wszystkim "było dobrze" . Cwaniak w necie pizda w świecie. Leje na to wszystko po prostu. Niecałe 3 lata temu kiedy tu przyszedłem było zajebiscie a teraz nawet nie ma słów jest zajebiscie zjebanie. Jebac to wszystko jebać całe uGraj po prostu kurwa. Jeśli ktoś myśli że na tej sieci jest OK to jest idiotą jeśli nie widzi tego co sie tujaj dzieje . Albo po prostu nie przebywa na forum. Jedym słowem mam na was wszystkich wyjebane i nie bede się tłumaczył że jestem pijany czy coś jak co niektórzy. Mówię to szczerze i leje na konsekwencje bo dla mnie ban na jakimś idiotycznym forum które jest zaniedbane przez wszystkich znaczy tyle co nie trafienie do sedesu i osikanie deski.... nara kurwa.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
[Multi Arena 1v1] [TR128]
Obrazek
pozdro 500.

Awatar użytkownika
Użytkownik

Liczba postów: 1449
Ostatnia wizyta:31-3-2018 08:35
Online: 35d 2h 36m 17s
Podziękował : 244
Otrzymał podziękowań: 200
STEAM_ID: STEAM_0:1:1530535
Serwer: DD2 INF NUKE
Numer GG: 49506319
Napisany 3-5-2016 22:39 
Jestem na Tak :)
Kiedy nie jestem, to Cię widzę na ts :)
Wymagania spełniasz, doświadczenia nabędziesz :)

Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Zagłosuj na uGraj.com [DD2/VOTE] @pukawka.pl [Do konca mapy: 6:09] w serwisie CSSetti.pl
Zagłosuj na uGraj.com [Deathmatch] @pukawka.pl w serwisie CSSetti.pl

Awatar użytkownika
Użytkownik

Liczba postów: 848
Ostatnia wizyta:6-7-2017 10:58
Online: 34d 11h 18m 29s
Podziękował : 66
Otrzymał podziękowań: 153
STEAM_ID: STEAM_0:0:567536
Serwer: CoD
Napisany 4-5-2016 07:02 
Olek kurwa prawde napisal i chuj kurwa dobry koles jeden przynajmiej bo kurwa co sie dzieje na codzie to dramat mialy byc zmiany od kirwa stycznia pisalem zeby jebana tablice na eldorado wstawil chuj nie.Kumpel chcial vipa to do tej pory nie ma kurwa chuj kurwa z tym rekruowaniem co 4 kolegow wzielem i chuj jeden max 2 tygodnie pogral bo zjebany serwer nie wiem na chuj on stoi wczoraj dzien kurwa serwera byl jakis bo 5x5 przez 3 minuty mapy bylo propsy.
Jebac i chuj kurwa.
Tylko Pykownia.pl i tyle w temacie tam ze nie opierdalaja przynajmimej.
Elo

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Przyjaciel

Liczba postów: 10747
Ostatnia wizyta:14-12-2017 07:28
Online: 215d 6h 59m 55s
Podziękował : 906
Otrzymał podziękowań: 2043
Napisany 4-5-2016 07:27 
Gangus pisze:
Olek kurwa prawde napisal i chuj kurwa dobry koles jeden przynajmiej bo kurwa co sie dzieje na codzie to dramat mialy byc zmiany od kirwa stycznia pisalem zeby jebana tablice na eldorado wstawil chuj nie.Kumpel chcial vipa to do tej pory nie ma kurwa chuj kurwa z tym rekruowaniem co 4 kolegow wzielem i chuj jeden max 2 tygodnie pogral bo zjebany serwer nie wiem na chuj on stoi wczoraj dzien kurwa serwera byl jakis bo 5x5 przez 3 minuty mapy bylo propsy.
Jebac i chuj kurwa.
Tylko Pykownia.pl i tyle w temacie tam ze nie opierdalaja przynajmimej.
Elo

Wyszczekałeś się dziecko? Ulżyło ci?
To może dobrze, bo to był twój ostatni post na tym forum.
Łatwo jest oceniać innych ludzi w ogóle ich nie znając, ani nie wiedząc jakie mają problemy. To, że twój świat zaczyna się i kończy na monitorze to nie znaczy, że u innych wygląda tak samo.
Życie cię szybko dojedzie, tego jestem pewien i będziesz płakał jak ci ktoś skuje w końcu ten niewyparzony
ryj tak, że rodzona matka cię nie pozna.

Co do tematu samego serwera COD MOD wypowiem się w osobnym temacie, bo jest parę rzeczy do wyjaśnienia.

Natomiast co podania to niestety na razie zamykam, ponieważ musi zostać wyjaśniona sprawa z nagraniem TS3.

Obrazek

Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.

Przejdź do: 
Szukaj: